Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Mefküre Hanım harika birisi gerek bilgisi gerek hasta iletişimiyle. Kendisi doğru tutumuyla hem annemin hem de benim iyileşmeme katkı da bulunmuştur. Demans alanında Türkiye de alanında tek yetkin biri. Her şey için çok teşekkür ederim Hocam iyikim oldunuz.

s...

İki senedir Mefkure Hanım’a hem kendim gidiyorum hemde eşim için destek alıyorum. Bana ve eşime inanılmaz iyi geldi. Çalışan ekip arkadaşları çok eğitimli ve güleryüzlü. Gönül rahatlığıyla kendisine gidebilirsiniz. Çok teşekkür ediyorum Hocam iyi ki varsınız 💐🤲

f...

Mefküre hanıma ailemizin toparlanmasını ve eşimin tanı ve daha sonra refakat hizmeti ile eski günlerde ki gibi aramıza katılmasına borçluyum. Kesinlikle gidin anlatın sorun neyse çözümü mefküre hanımda çok çok çok mükemmel bir insan 🙏🏼 çok teşekkür ederim hocam 💐

o...

Mefküre Hanıma internet üzerinden araştırırken tesadüfen bularak gittim. Bir alzaymır hasta yakını olarak kendisi direkt sorunuma yönelik geçici çözümler bulmak yerine, bana bir hayat görüşü kazandırmak için olayların temeline indi. Basit, sade, net bir anlatım dili var. Her mutsuz olduğumda söylediklerini aklıma getirip, davranışlarımı sorguluyorum. Bu yetiyi bana kazandırdı diyebilirim. Herşey için çok teşekkür ederim Mefküre Hocam.

n...

Anneme nöropsikolojik test yaptırmamız gerekiyordu. Bir yakınımızın tavsiyesiyle Mefküre hanıma ulaştık. Açıkcası annemin sağlık durumundan dolayı uzun süreli bir testi alabilmesi adına kaygılarımız vardı. Daha ofise girer girmez Mefküre hanımın ilgi ve alakalı yaklaşımı dışarıda olma korkusu yaşayan annemin 2 saat boyunca endişe duymadan testi yapabilmesini sağladı. Test için gitmiştik sonrası annemin doktor korkusu bile sayesinde azaldı. Hala daha bir sorumuz olduğunda kendisini ne zaman arasak dönüş sağlar. İyi ki varsınız.

h...

Yorumunuzu Gönderin!

    Uzmana Sorun!
    Call Now Button